
Ons nieuws
Anthony Veder Travel ontwikkelt zich verder
Rotterdam, 11 juni 2025
De afgelopen periode is het team van Anthony Veder Travel aan de slag geweest met de laatste trainingen en opfriscursussen.
Afgelopen maand heeft travel consultant Elise Cox-Knibbeler haar Professional Program succesvol afgerond.
📚 Een zesdaags programma, opgesplitst in 3 x 2 dagen op 3 verschillende locaties.
🗣✍️Het was een leerzame reis en ontdekking op gebied van effectieve communicatie, gedrag en beïnvloeding.
🔎Er werd gewerkt aan persoonlijke doelen in zowel theorie als in praktijk. Elise: “Stap eens uit de comfortzone en gewoontes en durf je eens te laten zien op een andere manier”. Het was erg leuk en bijzonder om dit samen te ervaren en te delen”.

Het gehele team heeft opfriscursussen gehad van ons boekingssysteem. Er werd aandacht besteed aan lastige handmatige wijzigingen van tickets.
Ook zijn er interne opfriscursussen en cursussen gegeven binnen het team. Daarbij werden de laatste ontwikkelingen besproken en gedeeld met elkaar.
En op de achtergrond is Samantha iedere week aan de slag met de laatste updates en ontwikkelingen van onze applicaties. Het is van belang deze goed in de gaten te houden en zo goed en efficient mogelijk te blijven werken voor onze klanten.
Altijd nuttig om even tijd voor opfrissing te maken. Iedere dag leren we weer bij, de reiswereld staat immers nooit stil.